Byt

Kategorie BYT přináší rady a návody, jak upravit, vylepšit či zmodernizovat svůj domov, ale také představuje nové trendy v bydlení. V rubrice Opravy a renovace naleznete, jak vlastními silami provést různé úpravy stěn, stropu, podlah, sanitárního zařízení, jak opravit nábytek a další. V rubrice Modernizace najdete například, jak výměnit kuchyňskou linku, zbudovat krb, nově očalounit křesla nebo si pořídit efektivnější vytápění domu. A v rubrice Povrchové úpravy se většinou natírá, lakuje, maluje…

<<<6465>>>

Po době, kdy bylo v kurzu chodit po holé podlaze, se vracejí: zjistili jsme totiž, že bez nich není domov útulný. I argument o jejich nevhodnosti v bytech alergiků neobstál, koberce totiž v bytě prach pohlcují – na rozdíl od dlažby nebo plovoucí podlahy, které mu dovolují nespoutaně vířit místností.

Autor: Redakce Praktik, Zuzana Nielsenová
Publikováno: 13.4.2010 13:13:58
Zobrazeno: 4142x
Kategorie: Byt
Rubrika: Renovace

Po nějaké době bývá parapet poškrábaný nebo jinak poškozený, a přestože je vlastně velmi nenápadný, každý si ho všimne. Máme možnost pořídit si nové vnitřní parapet z umělé kameniny, postformingu nebo plastu, tedy materiálů, dobře napodobujících kámen nebo dřevo. Navíc je za méně peněz s nimi snadnější práce.

Autor: Redakce Praktik, Zuzana Nielsenová
Publikováno: 10.4.2010 15:37:04
Zobrazeno: 5073x
Kategorie: Byt
Rubrika: Renovace
<<<6465>>>