Dům

V kateforii DŮM nabízí Praktik informace o stavebních materiálech a o technikách jednotlivých stavebních postupů. V rubrice Stavba najdete jednoduché stavební práce, které můžete zvládnout jako laici sami, například zdění, omítání, pokládku podlah, nebo třeba výstavbu podkroví. V rubrice Rekonstrukce naleznete například postup prací při rekonstrukcích souvisejících s bydlením slovem i názornou fotografií: sanací vlhkého zdiva počínaje, přes nátěry fasád, výměnu oken a dveří až po opravu krovů a přeložení střechy.

Digestoř bývala takovou malou, ničím nezajímavou plechovou krabicí pod typizovanou skříňkou v kuchyňské lince. Vše už je ale jinak. Dnešní digestoře jsou již plnohodnotným funkčním designovým prvkem moderně vybavené kuchyně.  Pojďme si krátce představit její přednosti a možnosti zakomponování do naší kuchyně, tak aby sedla přesně na míru. 


Publikováno: 4.12.2017 19:08:22
Zobrazeno: 957x
Kategorie: Dům
Rubrika: Bydlení

Koupelna je místo, kde se každý chce cítit dobře a komfortně. Při rekonstrukci ale vaše představy omezuje zejména plocha koupelny.  Stěžejním je způsob instalace jednotlivých prvků, kterou by měl v ideálním případě provést odborník. Sprchový kout nebo vanu je nutné instalovat do již stavebně dokončené koupelny. Ta by měla být dobře izolována proti vlhkosti a dobře odvětrávána. 


Autor: Redakce Praktik, Redakčně zkráceno
Publikováno: 19.11.2017 22:13:24
Zobrazeno: 1015x
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce