Hobby

V této kapitole představuje Praktik různé koníčky, jimiž se zabýváte. V rubrice Stará řemesla najdete povídání o řemeslech a řemelsnících z dávných dob. V rubrice
Dekorace jsou především návody, jak zkrášlit svůj domov, jak vyrobit různé textilní doplňky  i ukázky známých i nejnovějších výtvarných technik. Sběratelství, modelářství, péči o zvířata a mnoho dalších v rubrice uvádíme v rubrice Volný čas.

<<<123>>>

Zvěřina je v tomto ročním obdobím jasnou volbou, zvlášť když ji doplňují další sezonní produkty – zelí a dýně – a spousta báječného koření a bylinek.

Autor: Redakce Praktik, mm s využitím kuchařky ,,Menu podle Koko"
Publikováno: 22.11.2016 1:00:00
Zobrazeno: 1327x
Kategorie: Hobby

Nové, uměle vyrobené materiály jsou dokonalejší a odolnější než ty staré – tak zní heslo, kterým se mnozí řídí při zařizování bytu a při výběru nábytku, podlahy či dveří. Proto volí dvířka opatřená vrstvou laku, laminátu či polyuretanu a věří, že jsou nezničitelná. Ovšem zklamání většinou přichází brzy. I proto zažívají svůj velký návrat přírodní materiály a z nich hlavně dřevěná dýha. Máte pocit, že dýhy a umělé imitace dřeva jsou vlastně skoro totéž, tak proč platit za dražší dýhu, když jsou k mání levnější napodobeniny? Jenže to je omyl, dýha je mnohem lepší. 

Publikováno: 19.8.2016 1:00:00
Zobrazeno: 5587x
Kategorie: Hobby
<<<123>>>