Zahrada

V kategorie ZAHRADA Praktik pomáhá zútulnit pozemek kolem domu nebo chalupy či chaty. V rubrice Stavby a konstrukce se dozvíte, jak vyrobit či vybudovat různé zahradní objekty, například skleník, pergolu,  zahradní krb, houpačku, jezírko a mnoho dalších. V rubrice Péče o zahradu zjistíte, co obnáší správná starost o zahradu, na jaké stanoviště a do jaké půdy co sázet, i třeba jak správně pečovat o trávník. Rubrika Okrasné rostliny přináří informace, jak správně pečovat o květiny, okrasné keře a stromy a jak pěstovat jedlé výdobytky ze zahrady se dočtete v rubrice Ovoce, zelenina, byliny.

<<<123>>>

Předtím než si vyberete tu správnou sekačku pro vaši zahradu, je dobré si rozmyslet pár věcí - zejména to, jak velká je plocha, kterou chcete pravidelně upravovat a při koupi sledovat i pár dalších podstatných věcí. K nim patří typ šasi, žací nůž, kapacita sběracího koše, druh motoru, točivý moment u motorové sekačky, bezpečnost, vzhled pojezdového ústrojí či mulčování.

Publikováno: 16.6.2017 17:01:57
Zobrazeno: 1147x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu

Víte, že pastinák, který se v Evropě pěstoval po staletí, vytlačily po objevení Ameriky tamní plodiny, jako jsou brambory nebo rajčata? Pastinák totiž znali lidé již v dobách starověku a středověku, zato v dnešní době je poněkud méně známý.

 

 

Autor: MartiK, Petr Gajdošin
Publikováno: 15.6.2017 14:42:53
Zobrazeno: 890x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Ovoce, zelenina, bylinky
<<<123>>>