Dílna

V kategorii DÍLNA v rubrice Nářadí najdete ruční a elektrické nářadí,jak s ním pracovat, nejrůznější inovace a modernizace nástrojů potřebných především pro práci se dřevem a kovem, ale i nářadí stavební nebo zahradní. V rubrice Materiály se seznámíte s materiály, které na své výrobky potřebujete, včetně lepidel, tmelů či nátěrových prostředků. V rubrice Práce se dřevem jsou názorné ukázky truhlářských technik, výroby nábytku, bytových či zahradních doplňků apod.

<<<123>>>

Možnosti oscilační brusky už vyzkoušela řada profesionálů i domácích kutilů. Tento multifunkční nástroj lze použít k řezání či broušení i k dalším řemeslným pracím. A díky širokému spektru prodávaného příslušenství získáte s oscilační bruskou alternativu hned k několika běžným typům nářadí.

Autor: Redakce Praktik, Václav Větrovský
Publikováno: 6.2.2017 1:00:00
Zobrazeno: 2809x
Kategorie: Dílna
Rubrika: Nářadí

Kvalitní přenosné světlo do dílny, na stavbu i pro práci v exteriéru musí být lehké, bezpečné, stabilní a dostatečně jasné. Pro různé druhy prací si světlo z nabídky na trhu vyberete bez potíží. Pracovní světlo využijete na stavbě v době, kdy ještě není nainstalovaná elektřina. Hodí se však i při práci v nekvalitně osvětlených prostorách půd či sklepů. Halogenové reflektory či montážní lampy využijete i v dílně nebo při opravách hůře přístupných míst v domě či v bytě. A některé typy pracovních lamp, i když ne všechny, poslouží i k přisvícení na práci na dvoře nebo v zahradě. Vybírejte si pracovní světla podle požadavků na jejich svítivost, stabilitu a odolnost vůči vlhku a prachu a samozřejmě i podle rozměrů.

Publikováno: 4.1.2017 1:00:00
Zobrazeno: 2981x
Kategorie: Dílna
<<<123>>>