Byt

Kategorie BYT přináší rady a návody, jak upravit, vylepšit či zmodernizovat svůj domov, ale také představuje nové trendy v bydlení. V rubrice Opravy a renovace naleznete, jak vlastními silami provést různé úpravy stěn, stropu, podlah, sanitárního zařízení, jak opravit nábytek a další. V rubrice Modernizace najdete například, jak výměnit kuchyňskou linku, zbudovat krb, nově očalounit křesla nebo si pořídit efektivnější vytápění domu. A v rubrice Povrchové úpravy se většinou natírá, lakuje, maluje…

<<<123>>>


Slevové programy a bonusy za věrnost jsou v poslední době velmi oblíbené. Ale víte, že ušetřit můžete nejen v drogerii nebo na benzince, ale i při sjednávání a obnově pojištění? Systém bonusů a malusů (tedy jakéhosi trestu za případnou pojistnou událost) je známý hlavně ze sjednávání povinného ručení aut. Odměny lze ale získat i při pojištění domácnosti nebo nemovitosti. Tak pozor, abyste o ně nepřišli.

Publikováno: 24.2.2017 1:00:00
Zobrazeno: 2057x
Kategorie: Byt

LED je zkratka slov Light Emitting Diode, tedy dioda vyzařující světlo, oficiálně česky elektroluminiscenční dioda. Tenhle český výraz se ale moc neujal, zůstanu tedy u běžně užívané zkratky LED. Jde o speciálně konstruovanou diodu, která umožňuje přímou přeměnu elektrické energie ve světlo. Je to vlastně přesný opak fotovoltaického článku.

Publikováno: 23.2.2017 1:00:00
Zobrazeno: 2494x
Kategorie: Byt
<<<123>>>