Dílna

V kategorii DÍLNA v rubrice Nářadí najdete ruční a elektrické nářadí,jak s ním pracovat, nejrůznější inovace a modernizace nástrojů potřebných především pro práci se dřevem a kovem, ale i nářadí stavební nebo zahradní. V rubrice Materiály se seznámíte s materiály, které na své výrobky potřebujete, včetně lepidel, tmelů či nátěrových prostředků. V rubrice Práce se dřevem jsou názorné ukázky truhlářských technik, výroby nábytku, bytových či zahradních doplňků apod.

<<<2223>>>

Stavební aktivity, které jsme pro studené počasí v únoru a v březnu odložili, se nyní se rozběhly naplno. I všude kolem je vidět a zejména slyšet stavební ruch: mezi nejvíc vytíženými stroji vedou prim stavební míchačky a moderní motorová míchadla.

Autor: Redakce Praktik, Karel Štech
Publikováno: 9.7.2010 16:20:10
Zobrazeno: 5195x
Kategorie: Dílna
Rubrika: Nářadí

Když se ve středověku masivně rozšířilo užívání šroubů, zpočátku (bohužel jen na krátkou dobu) klesl počet krádeží: ne každý zloděj měl totiž k dispozici příslušné stranové či nástrčkové klíče. I proto začali výrobci kromě původních čtverhranných a šestihranných hlav šroubů nabízet další patenty.

Autor: Redakce Praktik, Karel Štech
Publikováno: 15.4.2010 20:43:04
Zobrazeno: 5965x
Kategorie: Dílna
Rubrika: Materiály
<<<2223>>>