Zahrada

V kategorie ZAHRADA Praktik pomáhá zútulnit pozemek kolem domu nebo chalupy či chaty. V rubrice Stavby a konstrukce se dozvíte, jak vyrobit či vybudovat různé zahradní objekty, například skleník, pergolu,  zahradní krb, houpačku, jezírko a mnoho dalších. V rubrice Péče o zahradu zjistíte, co obnáší správná starost o zahradu, na jaké stanoviště a do jaké půdy co sázet, i třeba jak správně pečovat o trávník. Rubrika Okrasné rostliny přináří informace, jak správně pečovat o květiny, okrasné keře a stromy a jak pěstovat jedlé výdobytky ze zahrady se dočtete v rubrice Ovoce, zelenina, byliny.

<<<123>>>

Okna, balkony, terasy a zápraží si již bez barevných převisů pelargonií a dalších druhů balkonovek ani nedovedeme představit. Mnozí pěstitelé zůstávají u jednodruhových výsadeb, jiní dávají přednost pestré směsici různých rostlin i barev. 

 

Autor: Redakce Praktik, ld
Publikováno: 10.7.2017 18:38:27
Zobrazeno: 1284x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Okrasné rostliny

Pěstitelé ovoce se potýkají s celou řadou houbových onemocnění, která jsou kolikrát mnohem agresivnější než škůdci. Výtrusy většiny chorob přezimují na dřevinách, posklizňových zbytcích, listí a podobně. Na jaře, jakmile jsou klimatické podmínky příznivé, se začínají projevovat.

Publikováno: 2.7.2017 21:55:42
Zobrazeno: 1134x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu
<<<123>>>