Zahrada

V kategorie ZAHRADA Praktik pomáhá zútulnit pozemek kolem domu nebo chalupy či chaty. V rubrice Stavby a konstrukce se dozvíte, jak vyrobit či vybudovat různé zahradní objekty, například skleník, pergolu,  zahradní krb, houpačku, jezírko a mnoho dalších. V rubrice Péče o zahradu zjistíte, co obnáší správná starost o zahradu, na jaké stanoviště a do jaké půdy co sázet, i třeba jak správně pečovat o trávník. Rubrika Okrasné rostliny přináří informace, jak správně pečovat o květiny, okrasné keře a stromy a jak pěstovat jedlé výdobytky ze zahrady se dočtete v rubrice Ovoce, zelenina, byliny.

<<<123>>>

Orchideje vás budou těšit krásou svých květů i bez zvláštní péče. Stačí je zalévat jen občas a málo hnojit. Pokud orchidejím vyhovuje stanoviště, kvetou zpravidla celé týdny.  Poradíme Vám, jak na to. Více najdete v tištěném čísle časopisu Praktik.


Autor: Redakce Praktik, připravila mm, redakčně upraveno a zkráceno
Publikováno: 8.1.2018 16:19:31
Zobrazeno: 1614x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Okrasné rostliny

Takové osvěžení pod venkovní sprchou je v horkých dnech skutečně velmi příjemné. Funkční venkovní sprchu si můžete vyrobit svépomocí či svou důvěru vložit v některého z výrobců. Na trhu najdete levné vaky, jednoduché sprchy na studenou vodu či dražší solární sprchy.

Autor: Redakce Praktik, al, redakčně upraveno
Publikováno: 30.7.2017 12:52:27
Zobrazeno: 1611x
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Stavby a konstrukce
<<<123>>>