Dům

V kateforii DŮM nabízí Praktik informace o stavebních materiálech a o technikách jednotlivých stavebních postupů. V rubrice Stavba najdete jednoduché stavební práce, které můžete zvládnout jako laici sami, například zdění, omítání, pokládku podlah, nebo třeba výstavbu podkroví. V rubrice Rekonstrukce naleznete například postup prací při rekonstrukcích souvisejících s bydlením slovem i názornou fotografií: sanací vlhkého zdiva počínaje, přes nátěry fasád, výměnu oken a dveří až po opravu krovů a přeložení střechy.

<<<123>>>

Známe výhody sprchových boxů

Sprchový kout a sprchový box se na první pohled může laikovi jevit jako identický koupelnový prvek. Pravdou ovšem je, že mají oba produkty svá pro a proti a vyhovují rozdílným potřebám zákazníka. Sprchový box nabízí kupujícímu řadu výhod, které lze ocenit ihned nebo při dlouhodobějším používání.

Publikováno: 31.7.2019 13:18:31
Zobrazeno: 129x
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Uvažujete o vybudování či o rekonstrukci parkovacího stání na chatě, na chalupě nebo u rodinného domu? Ekonomickou a zároveň i ekologickou variantou k asfaltovým parkovacím stáním se může stát parkovací trávník. 

 

Autor: Redakce Praktik, PR text
Publikováno: 10.4.2018 12:47:00
Zobrazeno: 1285x
Kategorie: Dům
Rubrika: Stavba
<<<123>>>