Dům

V kateforii DŮM nabízí Praktik informace o stavebních materiálech a o technikách jednotlivých stavebních postupů. V rubrice Stavba najdete jednoduché stavební práce, které můžete zvládnout jako laici sami, například zdění, omítání, pokládku podlah, nebo třeba výstavbu podkroví. V rubrice Rekonstrukce naleznete například postup prací při rekonstrukcích souvisejících s bydlením slovem i názornou fotografií: sanací vlhkého zdiva počínaje, přes nátěry fasád, výměnu oken a dveří až po opravu krovů a přeložení střechy.

<<<123>>>

Koupelna je místo, kde se každý chce cítit dobře a komfortně. Při rekonstrukci ale vaše představy omezuje zejména plocha koupelny.  Stěžejním je způsob instalace jednotlivých prvků, kterou by měl v ideálním případě provést odborník. Sprchový kout nebo vanu je nutné instalovat do již stavebně dokončené koupelny. Ta by měla být dobře izolována proti vlhkosti a dobře odvětrávána. 


Autor: Redakce Praktik, Redakčně zkráceno
Publikováno: 19.11.2017 22:13:24
Zobrazeno: 27x
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce

Jestliže se chystáte na rekonstrukci koupelny, nebo take terasy či balkonu, pak víte, že budete potřebovat spolehlivé a dostatečně trvanlivé hydroizolace. Jsou nezbytné všude tam, kde stěny a podlahy přicházejí do bezprostředního kontaktu s vodou, například kolem umyvadla, vany, sprchového koutu, v okolí odpadového potrubí aj. Bez kvalitní hydroizolace může vlhkost proniknout do okolních konstrukcí a způsobit škody.


Autor: Redakce Praktik, PR článek
Publikováno: 10.11.2017 10:26:13
Zobrazeno: 49x
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce
<<<123>>>