Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Redakce Praktik
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger: admin

Články uživatele: zobrazit vše

Hlavně prvňáčci si určitě budou chtít vyzkoušet, jaké to je psát na tabuli. Při svých hrách na školu ji ale určitě využijí i starší děti. A každá hospodyňka a domácí kuchařka ocení možnost napsat si na tabuli nový recept nebo si poznamenat, co doma chybí.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Příjemná hřejivá lázeň, ať už ve vaně, nebo pod sprchou, vyžaduje i adekvátně ohřáté prostředí koupelny, jež každý ocení zejména následně, po očistě. Jedním ze způsobů, jak docílit potřebného komfortu, je instalace koupelnového radiátoru. Radiátory mohou být buď teplovodní, elektrické či kombinované. Důležitým faktorem je také výkon topného tělesa.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Z pohledu funkčnosti je její zařizování srovnatelné s kterýmkoli jiným typem bydlení. Pokud jde o vzhled, uplatní se ve venkovském prostředí vedle ryze rustikálního stylu především klasika se svou jednoduchostí a přehledností. Samozřejmě v celé šíři materiálů a jejich povrchového zpracování.


Kategorie : Dům
Rubrika: Bydlení

Snadný způsob montáže terasy nabízejí rektifikační terasové terče. Terasu nebo podlahu z dlaždic, ze dřeva i z dřevoplastu s jejich pomocí namontujete rychle, přesně, a hlavně suchou cestou.


Kategorie : Dům
Rubrika: Stavba

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Vítězové soutěže - Polička či skříňka z naší dílny

Publikováno: 31.5.2010 10:37:18
Kategorie: Dílna
Rubrika: Truhlářské techniky
Publikováno: 3.5.2010 11:08:13
Kategorie: Zahrada
Rubrika: Péče o zahradu