Známe výhody sprchových boxů

Známe výhody sprchových boxů

Sprchový kout a sprchový box se na první pohled může laikovi jevit jako identický koupelnový prvek. Pravdou ovšem je, že mají oba produkty svá pro a proti a vyhovují rozdílným potřebám zákazníka. Sprchový box nabízí kupujícímu řadu výhod, které lze ocenit ihned nebo při dlouhodobějším používání.

Jeden celek

Nezáleží na tom, zdali koupelnu rekonstruujete nebo vytváříte zcela nový prostor. Pro sprchový box se můžete rozhodnout téměř kdykoli, jelikož nevyžaduje žádné složité zabudování. Vše je již předem zkompletováno a postačí, když jej připojíte k vodě.

Zásadní výhodou sprchového boxu je jednoznačně jeho komplexní provedení. Spodní část, stěny i horní díl jsou v jednom celku, tudíž je zabráněno úniku vlhkosti. Sprchový box pomocí tohoto provedení zabraňuje tomu, aby se voda dostávala do koupelny a nevznikají tak plísně na stěnách.

 

Vyvýšená vanička

Sprchový box je charakteristický na první pohled vyvýšenou vaničkou ve spodní části, a tím je lehce oddělen od koupelny. Ačkoli tento prvek se může na první pohled zdát jako neestetický, skrývá řadu výhod. Čištění boxu je v tomto případě mnohem snadnější a uživatel se nemusí bát do ní napustit menší množství vody.

 

Bohaté vybavení pro náročné

Proti běžnému sprchovému koutu nabízí sprchový box také množství různých doplňků. Jestliže ve sprše rádi relaxujete, určitě váš potěší možnost parního systému. Pokud o sprchovém boxu uvažujete ve stáří, jste osoby s omezenou pohyblivostí, nebo si jen chcete odpočinout, lze vybírat z boxů se sedátkem, které celý zážitek ze sprchování zpříjemní.

 

Jednoduchá manipulace

Správné postavení sprchového koutu vyžaduje odborníka, abyste předešli zbytečným komplikacím ve formě zatékání. Při zprovozňování sprchového boxu naopak bohatě postačí jen přistavení ke stěně. Vyhnete se nákladným přestavbám a složité rekonstrukci.

 

A kde koupit sprchové boxy s cenou o 50% nižší, než v kamenných prodejnách? Vyzkoušejte internetový obchod AkoupelnyAtopeni.cz, který vám doručí vybrané produkty s dopravou zdarma.

 

Publikováno: 31.7.2019 13:18:31
Kategorie: Dům
Rubrika: Rekonstrukce