Jak zabránit zbytečným úrazům v dílně

Co může být horšího, než když člověku ujedou nohy? Jak zabránit pádům a úrazům nejen v dílně, ale i třeba v kuchyni nebo na terase? Přečtěte si o tom v článku o protiskluzových páskách. Rychlé, čisté a snadné řešení pro každého. 


Co může být horšího, než když člověku ujedou nohy? Jak zabránit pádům a úrazům nejen v dílně, ale i třeba v kuchyni nebo na terase? Přečtěte si o tom v článku o protiskluzových páskách. Rychlé, čisté a snadné řešení pro každého. 

 Práce venku 

Pokud pršelo nebo večer padla rosa, může se to na vlhké dlažbě pěkně smekat. Jak zabránit tomu, abyste vy, vaši kolegové nebo rodinní příslušníci přišli na terase k úrazu?

Extra hrubá protiskluzová černá páska od Lepíků je řešení pro kluzkou podlahu. Dobře poslouží na schodech i na namáhaných místech venkovních ploch, snadno se aplikuje a u rodinného domu vydrží prakticky navěky. Bez problémů odolává vodě i velkým teplotním změnám. Ostré krystaly druhého nejtvrdšího nerostu, korundu, zajistí, že ani po velkém dešti vám na mramoru neujedou nohy!

Schody jako namydlené

Leštěná žula, travertin, mramor, nerez či dokonce sklo vypadají na schodech krásně a dodávají vstupu do domu, zahrady či dílny nádech luxusu. Dokud jsou suché… Naražená kostrč po nedobrovolném sjetí kluzkých schodů po zadní části těla je naopak dost hrozné a nepříjemné zranění. Nemluvě o tom, co se může stát horšího. Zabezpečte si schody radši dřív než později!
Protiskluzová průhledná páska na vnitřní i venkovní schody nepokazí design ve vašem interiéru ani v exteriéru a nenápadně zdrsní nášlapnou plochu schodů. V případě průhledných schodů může dokonce design pozvednout – při nasvícení se zrnka korundu v pásce krásně zalesknou. Podívejte se na příklad s nerezovými točitými schody!

Fluorescentní protiskluzovky
Chcete ještě více zvýšit bezpečnost ve společných prostorách? Použijte protiskluzové pásky s fluorescenční úpravou. Reflexní protiskluzová páska dobře poslouží i za šera nebo v hůře osvětlených chodbách a umožní se zorientovat i po výpadku osvětlení v úplné tmě. Stejně jako většina ostatních pásek z Lepíků je dobře použitelná v interiéru i v exteriéru.

Citlivé dřevo
Dřevěné schody vyžadují větší péči než nerezové. Korundová páska se na ně nehodí. I lakované dřevo ale může nepříjemně klouzat, proto zvažte aplikaci pryžové protiskluzové pásky. Páska je vysoce odolná vodě, samolepicí, průhledná a hlavně – nepoškrábe ani povrch, na který se nalepí, ani boty nebo bosé nohy. Pryž je na funkční horní straně texturovaná, tedy silně zdrsněná, a tak se dosáhne dostatečné protiskluzovosti, ovšem bez zraňujících a škrábajících částeček korundu.

Na dřevěných lakovaných schodech, u bazénu, ale třeba i ve venkovní kuchyni. Všude tam se vám hodí pryžová protiskluzová samolepicí páska. Nečekejte na první zranění a začněte s nalepováním ještě dnes!

Výhody protiskluzových pásek od Lepíků
Jednoduchá aplikace – stačí odmastit povrch, ustřihnout příslušný kus pásky a nalepit.
Snadná údržba – pásku očistíte běžnými čisticími prostředky a kartáčem
Dlouhá výdrž – v prostředí rodinného domu vydrží protiskluzovka několik let, výměna je snadná a rychlá
Odborné poradenstvínáš tým vám rád pomůže vybrat nejlepší pásku pro Vaše konkrétní použití.
Mnoho různých variant – kromě výše zmíněných pásek nabízíme ještě další barevné a reflexní varianty.

Vyvarujte se zbytečných úrazů a zabezpečte kluzké povrchy protiskluzovými páskami od Lepíků!

O firmě Lepíky s.r.o.
Lepíky s.r.o. jsou technologická firma, která se zabývá lepením samolepicími materiály. Naším hlavním cílem je ve spolupráci se zákazníky navrhovat, ověřovat a dodávat vhodné materiály a řešení v oblasti lepicích pásek a dalších spřízněných technologií. Klademe důraz na komunikaci se zákazníkem, kvalitu výrobků i servisu, nízké náklady a ochranu životního prostředí.
Lepíky s.r.o. byly založeny v roce 2006 v Praze–Letňanech, v současné době nás najdete v průmyslovém areálu v pražských Běchovicích.
www.lepiky.cz

Publikováno: 1.12.2017 11:08:55
Kategorie: Dílna
Rubrika: Materiály